Show more
PanOtlet boosted


Zapraszam na streama.
Gram z widzami z CS:GO. I rozmawiam na teamspeaku!

www.twitch.tv/gloriawiktoria

Tym razem update poszedł bez problemów i Mastodon 2.7.4 już na produkcji :)

PanOtlet boosted

Promocja na 60 Seconds na telefonie. Przyznam, ze gatunek na komputer się nie nadaje, ale mobilnie? Czemu nie. Oby tylko studio odpowiedzialne za grę nie przestanie na kolejnych wariacjach tej samej rozgrywki.

W nawiązaniu do posta, wywaliło ogólnie miniaturki, awatary i wiele innych. Nowe emoji: :facepalm: :Kappa: :kermit: :nani: :Pepe: :PogChamp: :pubg: :spam: :TheIlluminati: :twitch: :virgins: :woah: :youtube: przy czym dzisiaj pasuje do mnie :facepalm: :Pepe:

Trochę popsułem ogólnie, bo przypadkowo usunąłem wszystkie assety wrzucone przez Was, własne emojis itp. :( Nosz cholera, wściekłem się nieco... Głupie aktualizacje, głupi javascript...

@Carlos221 co tam :D Widzę, że dołączyłeś do naszej małej społeczności :)

Mimo, że jestem mega fanem klimatów postapo, nigdy nie byłem fanów Metro. Dziwne

Takie sobie przyznam szczerze. Taka zbędna rozwałka. Na przykładzie świetnej trylogii książki Igrzyska Śmierci, zbyt takie plastikowe. Wolę bardziej smutny klimat.

Dzisiaj testuję . Jestem ciekaw co dobrego od można dostać :facepalm:

niedługo udostępni wersję 5 swojej. Fajne było w TS3, ze osiągasz własny serwer, na własnej maszynie co dawało sporo frajdy i możliwości nauki :mario_block: :chewbacca: . Jednak obawiam się, ze nowa wersja pójdzie w ślady i będzie to usługa. Chciałbym tylko, by technologia była lepsza, więcej nie wymagam.

Kolejna aktualizacja strony do wersji 2.7.0 - jeśli znajdziecie błędy - dajcie znać :)

PanOtlet boosted

Hej dzisiaj na streamie Monster Hunter World oraz Assassin's Creed Odyssey. Start od 22:00.

Twitch:
- bit.ly/2dd76zm
Youtube:
- bit.ly/2uFFRqX

Dobra. API działa, newsy zaciąga z palca, więc jak macie fajne portale z newsami, dawajcie znać! Pojawią się na JestemGraczem.pl!

Show more
ja.JestemGraczem.pl

ja.JestemGraczem.pl to zdecentralizowana sieć społecznościowa dla graczy!