Show more

niedługo udostępni wersję 5 swojej. Fajne było w TS3, ze osiągasz własny serwer, na własnej maszynie co dawało sporo frajdy i możliwości nauki :mario_block: :chewbacca: . Jednak obawiam się, ze nowa wersja pójdzie w ślady i będzie to usługa. Chciałbym tylko, by technologia była lepsza, więcej nie wymagam.

Kolejna aktualizacja strony do wersji 2.7.0 - jeśli znajdziecie błędy - dajcie znać :)

PanOtlet boosted

Hej dzisiaj na streamie Monster Hunter World oraz Assassin's Creed Odyssey. Start od 22:00.

Twitch:
- bit.ly/2dd76zm
Youtube:
- bit.ly/2uFFRqX

Dobra. API działa, newsy zaciąga z palca, więc jak macie fajne portale z newsami, dawajcie znać! Pojawią się na JestemGraczem.pl!

Patrzę po tym co się dzieje w świecie gier i przyznam, że jestem zawiedzony.

Kupiłem nie tak dawno PlayStation4 i gry (szczególnie exclusive) są mega. Potem tak patrzę na scenę gier na PC i jestem cholernie zawiedziony. Poza małymi indykami - wracam do starych gier i od dawna nie było nic co bym chciał zakupić na premierę. Wszystko to żart i smutek. Kolejny nieassasynowy , żart w postaci . Smutne , darmowy wraz z . Smutno...

Szukacie dobrego serialu? Polecam Ucieczka z Dannemory!

:warcraft: ogłosił, że porzuca :facepalm: w :y_u_no: . Szkoda, wielka szkoda. Niestety obawiam się, że tym samym skazują swoją mobę na śmierć. Ja osobiście uwielbiam HotS'a i jeśli rzeczywiście zrezygnują z esportu hots'a, a co gorsza - wspierania dalej swojej moby - ja osobiście przestanę grać w gry od zamieci. Powód jest prosty - dają dupy ostatnio na całej linii. , kontrowersje wobec 3 + brak nowości i lot na popularność.

Rozpocząłem projekt serwera w świecie 'a! Będę tutaj wrzucał info krok po kroku jak nam projekt się udaje i liczę, że niedługo wszystko będzie jasne :)

Mamy nowego członka drużyny! @news! Zapraszam do followowania! @PudzianKing chyba czas ruszyć porządnie z !

Nowa strona jestemgraczem.pl już na ukończeniu!

Show more
ja.JestemGraczem.pl

ja.JestemGraczem.pl to zdecentralizowana sieć społecznościowa dla graczy!