Sporo zmian się szykuje. JestemGraczem.pl otrzyma bardziej rozbudowaną stronę WWW, z dodawaniem streamów, logowaniem, etc. Tym samym sens istnienia JJG niestety spada, więc JJG jeśli nie zmieni się ilość zainteresowanych platformą, zostanie uśmiercona na dwa tygodnie po premierze nowej strony (końcówka lipca).

Jeśli będą zainteresowane osoby na prowadzenie JJG - zapraszam do kontaktu, ja niestety nie utrzymam sam projektu JJG oraz JG, wiec skupię się bezpośrednio na JG. :Pepe:

Niedługo pojawi się nowy serwer, gdyż aktualny... no sami widzicie, że muli... :Pepe:

Od kilku dni próbuję stremować, kurcze - nie wychodzi mi zaczęcie xD Nie grałem kilka dni i kurde... Szukam chętnych do wspólnych gier w , oraz chętnych na oglądanie mojej jazdy na koniu w

Ktoś zainteresowany moimi streamami z Red Dead Redemption 2? Zaznaczam, ze jestem totalnym amatorem na :Pepe: :nani: :twitch:

Upgrade Mastodona do 2.8.2! A niedługo nowy, lepszy serwer!

Planuję napisać artykuł o tym, co moim zdaniem jest problem społeczeństwa graczy. Ktoś zainteresowany podrzuceniem swoich pomysłów?

Hej! Mała aktualizacja! @memy będzie wrzucał regularnie nowe wrzutki, więc szykujcie się na całą masę memów z gier! Bo tak naprawdę to nie wiesz, czy on tak serio 😭

@gloriawiktoria Dam Ci fajny tip 😂 wrzuć link z twitch.tv I to pobawisz się na głównej. Niestety system jest jeszcze głupi do tego i nie wyłapuje, gdy brakuje tam https :Pepe:

PanOtlet boosted


Zapraszam na streama.
Gram z widzami z CS:GO. I rozmawiam na teamspeaku!

www.twitch.tv/gloriawiktoria

@AmenomunusYT dodaj tag , to link na stronie jestemgraczem.pl też się pojawi

Tym razem update poszedł bez problemów i Mastodon 2.7.4 już na produkcji :)

PanOtlet boosted

Promocja na 60 Seconds na telefonie. Przyznam, ze gatunek na komputer się nie nadaje, ale mobilnie? Czemu nie. Oby tylko studio odpowiedzialne za grę nie przestanie na kolejnych wariacjach tej samej rozgrywki.

W nawiązaniu do posta, wywaliło ogólnie miniaturki, awatary i wiele innych. Nowe emoji: :facepalm: :Kappa: :kermit: :nani: :Pepe: :PogChamp: :pubg: :spam: :TheIlluminati: :twitch: :virgins: :woah: :youtube: przy czym dzisiaj pasuje do mnie :facepalm: :Pepe:

Trochę popsułem ogólnie, bo przypadkowo usunąłem wszystkie assety wrzucone przez Was, własne emojis itp. :( Nosz cholera, wściekłem się nieco... Głupie aktualizacje, głupi javascript...

Show more
ja.JestemGraczem.pl

ja.JestemGraczem.pl to zdecentralizowana sieć społecznościowa dla graczy!