PanOtlet boosted

Hejho! Dziś wielkie sprzątanie newsów z tablicy! W rodzince pojawił się portal .EU, a kilku usunęliśmy z powodu niskiej jakości treści. Może macie pomysły jaki portal dodać? :Kappa:

Hej! Mała aktualizacja! @memy będzie wrzucał regularnie nowe wrzutki, więc szykujcie się na całą masę memów z gier! Bo tak naprawdę to nie wiesz, czy on tak serio 😭

@gloriawiktoria Dam Ci fajny tip 😂 wrzuć link z twitch.tv I to pobawisz się na głównej. Niestety system jest jeszcze głupi do tego i nie wyłapuje, gdy brakuje tam https :Pepe:

PanOtlet boosted


Zapraszam na streama.
Gram z widzami z CS:GO. I rozmawiam na teamspeaku!

www.twitch.tv/gloriawiktoria

@AmenomunusYT dodaj tag , to link na stronie jestemgraczem.pl też się pojawi

Tym razem update poszedł bez problemów i Mastodon 2.7.4 już na produkcji :)

PanOtlet boosted

Promocja na 60 Seconds na telefonie. Przyznam, ze gatunek na komputer się nie nadaje, ale mobilnie? Czemu nie. Oby tylko studio odpowiedzialne za grę nie przestanie na kolejnych wariacjach tej samej rozgrywki.

W nawiązaniu do posta, wywaliło ogólnie miniaturki, awatary i wiele innych. Nowe emoji: :facepalm: :Kappa: :kermit: :nani: :Pepe: :PogChamp: :pubg: :spam: :TheIlluminati: :twitch: :virgins: :woah: :youtube: przy czym dzisiaj pasuje do mnie :facepalm: :Pepe:

Trochę popsułem ogólnie, bo przypadkowo usunąłem wszystkie assety wrzucone przez Was, własne emojis itp. :( Nosz cholera, wściekłem się nieco... Głupie aktualizacje, głupi javascript...

@Carlos221 co tam :D Widzę, że dołączyłeś do naszej małej społeczności :)

Mimo, że jestem mega fanem klimatów postapo, nigdy nie byłem fanów Metro. Dziwne

Takie sobie przyznam szczerze. Taka zbędna rozwałka. Na przykładzie świetnej trylogii książki Igrzyska Śmierci, zbyt takie plastikowe. Wolę bardziej smutny klimat.

Dzisiaj testuję . Jestem ciekaw co dobrego od można dostać :facepalm:

@RomekzPolski no no :D W co planujesz pogrywać? :D Na dłużej wracasz, czy tylko na chwilkę? :(

Show more
ja.JestemGraczem.pl

ja.JestemGraczem.pl to zdecentralizowana sieć społecznościowa dla graczy!