Sporo zmian się szykuje. JestemGraczem.pl otrzyma bardziej rozbudowaną stronę WWW, z dodawaniem streamów, logowaniem, etc. Tym samym sens istnienia JJG niestety spada, więc JJG jeśli nie zmieni się ilość zainteresowanych platformą, zostanie uśmiercona na dwa tygodnie po premierze nowej strony (końcówka lipca).

Jeśli będą zainteresowane osoby na prowadzenie JJG - zapraszam do kontaktu, ja niestety nie utrzymam sam projektu JJG oraz JG, wiec skupię się bezpośrednio na JG. :Pepe:

Hej! Mała aktualizacja! @memy będzie wrzucał regularnie nowe wrzutki, więc szykujcie się na całą masę memów z gier! Bo tak naprawdę to nie wiesz, czy on tak serio 😭

Promocja na 60 Seconds na telefonie. Przyznam, ze gatunek na komputer się nie nadaje, ale mobilnie? Czemu nie. Oby tylko studio odpowiedzialne za grę nie przestanie na kolejnych wariacjach tej samej rozgrywki.

niedługo udostępni wersję 5 swojej. Fajne było w TS3, ze osiągasz własny serwer, na własnej maszynie co dawało sporo frajdy i możliwości nauki :mario_block: :chewbacca: . Jednak obawiam się, ze nowa wersja pójdzie w ślady i będzie to usługa. Chciałbym tylko, by technologia była lepsza, więcej nie wymagam.

:warcraft: ogłosił, że porzuca :facepalm: w :y_u_no: . Szkoda, wielka szkoda. Niestety obawiam się, że tym samym skazują swoją mobę na śmierć. Ja osobiście uwielbiam HotS'a i jeśli rzeczywiście zrezygnują z esportu hots'a, a co gorsza - wspierania dalej swojej moby - ja osobiście przestanę grać w gry od zamieci. Powód jest prosty - dają dupy ostatnio na całej linii. , kontrowersje wobec 3 + brak nowości i lot na popularność.

już został przeniesiony na nowy serwer! ts.23games.pl - Zapraszamy!

Rewolucji czas start!

ja.JestemGraczem.pl

ja.JestemGraczem.pl to zdecentralizowana sieć społecznościowa dla graczy!