Upgrade Mastodona do 2.8.2! A niedługo nowy, lepszy serwer!

Planuję napisać artykuł o tym, co moim zdaniem jest problem społeczeństwa graczy. Ktoś zainteresowany podrzuceniem swoich pomysłów?

Hej! Mała aktualizacja! @memy będzie wrzucał regularnie nowe wrzutki, więc szykujcie się na całą masę memów z gier! Bo tak naprawdę to nie wiesz, czy on tak serio 😭

PanOtlet boosted


Zapraszam na streama.
Gram z widzami z CS:GO. I rozmawiam na teamspeaku!

www.twitch.tv/gloriawiktoria

Tym razem update poszedł bez problemów i Mastodon 2.7.4 już na produkcji :)

PanOtlet boosted

Promocja na 60 Seconds na telefonie. Przyznam, ze gatunek na komputer się nie nadaje, ale mobilnie? Czemu nie. Oby tylko studio odpowiedzialne za grę nie przestanie na kolejnych wariacjach tej samej rozgrywki.

W nawiązaniu do posta, wywaliło ogólnie miniaturki, awatary i wiele innych. Nowe emoji: :facepalm: :Kappa: :kermit: :nani: :Pepe: :PogChamp: :pubg: :spam: :TheIlluminati: :twitch: :virgins: :woah: :youtube: przy czym dzisiaj pasuje do mnie :facepalm: :Pepe:

Trochę popsułem ogólnie, bo przypadkowo usunąłem wszystkie assety wrzucone przez Was, własne emojis itp. :( Nosz cholera, wściekłem się nieco... Głupie aktualizacje, głupi javascript...

@Carlos221 co tam :D Widzę, że dołączyłeś do naszej małej społeczności :)

Mimo, że jestem mega fanem klimatów postapo, nigdy nie byłem fanów Metro. Dziwne

Takie sobie przyznam szczerze. Taka zbędna rozwałka. Na przykładzie świetnej trylogii książki Igrzyska Śmierci, zbyt takie plastikowe. Wolę bardziej smutny klimat.

Dzisiaj testuję . Jestem ciekaw co dobrego od można dostać :facepalm:

niedługo udostępni wersję 5 swojej. Fajne było w TS3, ze osiągasz własny serwer, na własnej maszynie co dawało sporo frajdy i możliwości nauki :mario_block: :chewbacca: . Jednak obawiam się, ze nowa wersja pójdzie w ślady i będzie to usługa. Chciałbym tylko, by technologia była lepsza, więcej nie wymagam.

Kolejna aktualizacja strony do wersji 2.7.0 - jeśli znajdziecie błędy - dajcie znać :)

Show more
ja.JestemGraczem.pl

ja.JestemGraczem.pl to zdecentralizowana sieć społecznościowa dla graczy!