.eu arhn.eu/2019/06/daymare-1998-n Invader Studios udostępniło 15 minutowy materiał, przedstawiający rozgrywkę z najnowszej produkcji Daymare: 1998.
Artykuł Daymare: 1998 na długim gameplayu pochodzi z serwisu arhn.eu[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/elsw Trudno nie zgodzić się z recenzją „Zetriga”, który uznał Elsweyr za najlepszy dodatek w historii Elder Scrolls Online. 

Smoki, klasa Nekromanty i wiele innych rzeczy przekonały nie jedną, nie dwie, a[...]

.eu arhn.eu/2019/06/nowy-zwiastun- Playful Studios ogłosiło, że New Super Lucky's Tale trafi na Nintendo Switch. Dzisiaj możemy zauważyć zmiany, jakie zostały wprowadzone w produkcji.
Artykuł Nowy zwiastun New Super Lucky’s Tale! pocho[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/zart Stało się. Bardzo kontrowersyjna ustawa dotycząca boostowania i sharowania kont została właśnie wdrożona w Korei Południowej!

Wszystkie osoby złapane na takich czynnościach, zostaną postawione przed [...]

.eu arhn.eu/2019/06/sega-zapowiedz Ujawniono SolSeraph - hybrydę dwuwymiarowej platformówki akcji i strategii z elementami gry w boga, która jest duchowym następcą klasycznego ActRaiser.
Artykuł Sega zapowiedziała SolSeraph, duchowego [...]

.eu arhn.eu/2019/06/taktyczny-fps- Sieciowy FPS wymieszany z mechanikami MOBA, rozgrywający się w zerowej grawitacji, Boundary, jeszcze w tym roku ma się ukazać na konsoli PlayStation 4.
Artykuł Taktyczny FPS sci-fi Boundary na PS4 jes[...]

.eu arhn.eu/2019/06/oferta-playsta Sony z pomocą swojego bloga przedstawia nam lipcową rozpiskę gier, jakie pojawią się w ramach abonamentu PlayStation Plus.
Artykuł Oferta PlayStation Plus w lipcu pochodzi z serwisu arhn.eu[...]

.eu arhn.eu/2019/06/samurai-shodow Do sprzedaży trafiła właśnie najnowsza odsłona mającej już ponad 25 lat serii Samurai Shodown. O początkach tej długowiecznej serii w dzisiejszym materiale z cyklu Retro!
Artykuł Samurai Shodown [Arca[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/to-k Postanowiliśmy zaprzestać lokalizacji gry dla trzech z naszych dotychczasowych języków, a mianowicie dla polskiego, hiszpańskiego i włoskiego. 

Co to oznacza dla Was? Jeśli do tej pory graliście w AI[...]

.eu arhn.eu/2019/06/tworcy-cultist Twórcy Cultist Simulator ogłosili, że planują rozpocząć zbiórkę pieniędzy poprzez Kickstartera na swoją nową produkcję - Book of Hours.
Artykuł Twórcy Cultist Simulator planują zbiórkę pieniędzy na no[...]

.eu arhn.eu/2019/06/epoka-lodowcow Epoka lodowcowa powraca! W roli głównej: ulubieniec tłumów - wiewiór Scrat!
Artykuł Epoka Lodowcowa powraca z nową platformówką 3D pochodzi z serwisu arhn.eu[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/prze Niech to będzie nauczka dla wszystkich osób, które nie wierzyły, że na przeglądarkowej grze MMO można zarobić duże pieniądze. 

Duże? Co my pleciemy… OGROMNE pieniądze. Takie, o których wam się nie śn[...]

.eu arhn.eu/2019/06/skulls-of-the- Wydawcy 612 Games i Golem Entertainment zapowiedzieli, iż Skulls of the Shogun w edycji Bone-A-Fide trafi już niedługo na konsolę Nintendo Switch.
Artykuł Skulls of the Shogun niedługo trafi także na [...]

.eu arhn.eu/2019/06/tiny-metal-ful Fani serii Advance Wars oraz turowych strategii mogą zacierać ręce, gdyż deweloper Area 35 ogłosił datę premiery gry Tiny Metal: Full Metal Rumble!
Artykuł Tiny Metal: Full Metal Rumble z datą premier[...]

.eu arhn.eu/2019/06/dzis-premiera- Paper Dolls: Original to inspirowany kulturą azjatycką horror w perspektywie pierwszej osoby. Fani Silent Hilla będą zadowoleni.
Artykuł Dziś premiera: Paper Dolls Original na PS4 pochodzi z serwisu [...]

.eu arhn.eu/2019/06/the-alliance-a NIS America ujawniło dziś datę premiery nadchodzącego The Alliance Alive HD Remastered i zwiastun porównujący grafikę nowej wersji z 3DS-owym oryginałem.
Artykuł The Alliance Alive HD Remastered już 1[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/diab Na 4Chan pojawił się ciekawy tekst, który podobno został napisany przez zwolnionego pracownika Blizzarda. 

Nie można tego jednak na 100% potwierdzić, więc musimy go traktować z wielkim dystansem. Być[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/pier Black Desert Online zmieni się dzisiaj bezpowrotnie. Do gry wkracza postać, która nie będzie kolejną bezmyślną „maszynką do zabijania”. 

Shai jest pierwszym Supportem w historii Black Desert. Większo[...]

.eu arhn.eu/2019/06/astral-chain-m W wywiadzie IGN Benelux z reżyserem Astral Chain, Takahisą Taurą, ujawniono, że gra tworzona jest jako pierwsza odsłona trylogii.
Artykuł Astral Chain ma być pierwszą odsłoną trylogii pochodzi z serwi[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/pows Koreańskie studio Royal Crow, będące częścią Thumb Age (firmy znanej z wielu mobilnych tytułów) pracuje obecnie nad nowym MMO. 

Nie będzie to jednak żaden „mmobilniak”, ale… „PC Military MMO” - wojsk[...]

Show more
ja.JestemGraczem.pl

ja.JestemGraczem.pl to zdecentralizowana sieć społecznościowa dla graczy!