.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/aion Aion wzbudza skrajne emocje. Od miłości "(wspaniały MMORPG", "jeden z najlepszych w swoim gatunku") do nienawiści ("cholerne Pay2Win", "gra zniszczona przez GameForge"). 

No dobra, ale co tak naprawd[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/twor Musimy się chyba pogodzić z tym, że Tibia była, jest i będzie jedynym produktem firmy CipSoft. 

Każda inna gra, za którą brali się Panowie zza naszej zachodniej granicy, prędzej czy później była kaso[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/mmor Przegląd przygotowany specjalnie dla tych użytkowników, którzy nie odwiedzają nas regularnie, a którzy mogli przegapić jakieś ważne wydarzenie w ostatnim tygodniu. Znajdziecie tutaj spis wszystkich pr[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/38-z Grzechem byłoby nie wspomnieć o takiej promocji. Na Steamie możecie obecnie kupić Elite Dangerous za niecałe 38 zł, chociaż normalna cena za grę wynosi aż 108 zł. 

70 zł taniej niż zwykle. Chyba się [...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/czy- Wydawało się, że w dzisiejszych czasach język angielski nie powinien już stanowić żadnego problemu. Szczególnie wśród graczy, którzy mają z nim do czynienia praktycznie codziennie. 

A jaka jest prawd[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/cosp „Piękniejsza strona MMO” to cotygodniowy cykl newsów, w którym publikujemy zdjęcia cosplayerek (i nie tylko!) przebranych za postacie z gier MMO, MMORPG i nie tylko.

W ten wyjątkowy dzień przygotowal[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/30-m Jeden z największych serwisów gamingowych na świecie (IGN.com) stworzył i opublikował listę 10 najlepiej sprzedających się gier w historii świata. 

Większość tytułów w zestawieniu nas nie interesuje…[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/mowc Kilka dni temu wystartowała południowokoreańska beta, więc „w internetach” wreszcie pojawiły się prawdziwe gameplay’e z TRAHA – nowego wysokobudżetowego MMORPG od Nexona, który wywołuje wiele emocji. [...]

.eu arhn.eu/2019/04/k52-8-home-pc/ Home to gra krótka gra, ale treściwa. Przechodząc można stworzyć własną, osobistą opowieść o zabójstwach, zdradzie i odkupieniu.
Artykuł K52 #8 Home [PC] pochodzi z serwisu arhn.eu[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/line Historyczna chwila. Po 21 latach istnienia Lineage 1 przechodzi na model Free-To-Play!

Od 2 maja Koreańczycy (i obcokrajowcy bawiący się na tej wersji) nie będą już musieli płacić miesięcznych „harac[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/10-n Pieniądze to nie wszystko. Może mieć super firmę, super warunki, super grafikę i super wysoki budżet, ale bez talentu, wizji (deweloperów)… i szczęścia nie można zawojować rynku MMORPG. 

Przed wami 1[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/guil O ile inne firmy prześcigają się z coraz to efektowniejszych filmikach, które mają zachęcać ludzi do zagrania lub zakupu ich gry, to ArenaNet wypuściła… coś takiego. 

30-sekundowy cinematic, który pr[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/path Cuda się zdarzają, ale nie w tym przypadku. 

Path of Exile – czyli nieoficjalny król gier hack’n’slash – nie dał żadnych szans nowej darmowej wersji Guardians of Ember (od GameForge). Końcowy wynik t[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/weso Ja, Chmarus, PefriX, Xaorus, Zetrig i reszta ekipy MMORPG.org.pl życzymy wam po prostu Wszystkiego Najlepszego. Zdrowych, spokojnych, szczęśliwych Świąt Wielkanocnych…

Chociaż i tak wiemy, że wielu[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/odkr Swojego czasu Fortnite Battle Royale kojarzone było z nietypowymi eventami, które działy się na polu bitwy. Epic Games nie zwalnia tempa i ponownie pragnie zwrócić uwagę na swoją produkcję. Tym razem [...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/grac Michael Mickowski to 26-letni (nie wiem w sumie po co Wam jego wiek) gracz Heroes of the Storm, który został aresztowany w Las Vegas, w stanie Nevada. Oskarżony został o groźby na tle terrorystycznym.[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/w-gu Jak deweloper zapowiada zmiany w klasach to trzeba uważać. Nigdy bowiem nie wiadomo, czy nasz heros załapie się na nerfa, buffa czy też rework. W zasadzie ten ostatni jest najbardziej niebezpieczny, b[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/disn Z Korei Południowej docierają do nas zaskakujące rewelacje. 

Jak informują tamtejsze media, do walki o kupno Nexona (właściciel firmy pozbywa się pakietu większościowego) włączył się sam Disney – gig[...]

.com.pl mmorpg.org.pl/news/zobacz/pier Szczerze mówiąc, kompletnie zapomnieliśmy o tym tytule. A to dlatego, że ostatni news o Mordhau pojawił się w 2017 roku. 

Gra jednak nie umarła, tylko… dojrzewała do premiery, która nastąpi już za ki[...]

.eu arhn.eu/2019/04/the-caligula-e Witajcie w Mobius - świecie gdzie możecie prowadzić szczęśliwe i beztroskie życie licealisty. Jest tylko jeden problem. To miejsce nie jest prawdziwe.
Artykuł The Caligula Effect: Overdose — Podgląd #[...]

Show more
ja.JestemGraczem.pl

ja.JestemGraczem.pl to zdecentralizowana sieć społecznościowa dla graczy!